Metin2.pl - Mali Tytani! 2017

Często pytaliście o konkursy, dlatego dziś postanowiłem zorganizować jeden, łączący możliwość wygrania ciekawej nagrody z rywalizacją oraz dobrą zabawą.

Jak wiecie, na forum opiekuję się kilkoma tematami z rekordami, a jednym z nich są bardzo mi bliskie rekordy wszystkich serwerów do 64 poziomu. Dlatego z nimi związany bedzie nasz konkurs! Szczegóły oraz regulamin konkursu w nagraniu poniżej!

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs polega na zgłaszaniu najwyższych wartości DMG skilli, jakie uda nam się uzyskać na Metin2.pl - konkurs dotyczy wszystkich serwerów Metin2.pl.
  2. Rekordy zgłaszamy w postaci screenów lub nagrań w temacie na forum: https://board.pl.metin2.gameforge.com/index.php/Thread/87053-Rekordy-WSZYSTKICH-SERWER%C3%93W-do-64-lvla/ zgodnie z regulaminem forum oraz regulaminem tego tematu.
  3. Rekordy nie mogą być mniejsze od już istniejących w danej kategorii oraz mniejsze niż 10tys w przypadku pustych lub mniejszych kategorii.
  4. Zgłoszenia rekordów trwają od 18.09.2017 do 01.10.2017, wyniki konkursu ogłoszone zostaną najpóźniej tydzień po ostatnim dniu trwania konkursu.
  5. Dla 3 najlepszych wyników nagrodą jest kod na peta z 15% ataku i 1.5k PZ oraz specjalna ranga na forum.
  6. Po ogłoszeniu wyników nagrody zostaną przekazane na forumowe konta, z których zgłoszony został rekord. UWAGA! Na koncie musi być odblokowana możliwość wysyłania prywatnych wiadomości.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia rekordów niezgodnych z regulaminem konkursu, regulaminem forum oraz regulaminem tematu.
  8. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie konkursu.