Warsztaty: Prześwietlamy produkty inwestycyjne

Chciałem dzisiaj przypomnieć o bardzo ciekawych i do tego darmowych warsztatach on-line, która się dzisiaj będą odbywały... A mianowicie mowa o sesji Remigiusza Stanisławka, pt. "Warsztaty z inwestowania - Prześwietlamy produkty inwestycyjne". Program sesji opiera się głównie o treści jedynie poruszane na płatnych szkoleniach portalu opiekuninwestora.pl i to będzie jedyna okazja do tego, by wziąć w nich udział za darmo. Z tego powodu też materiały z sesji jak i nagrania będą dostępne jedynie przez krótki czas dla posiadaczy konta VIP na stronie organizatorów: virtualstudy.pl.

Na sesji on-line dowiecie się m.in.: czym są fundusze inwestycyjne, jak i gdzie inwestować bez żadnych opłat, czym są "fundusze parasolowe", czym jest polisa inwestycyjna, co to jest OWU, na co zwrócić uwagę wybierając produkt inwestycyjny i wiele więcej...

Podczas sesji będzie można zdobyć nagrody:

  • 3 miesięczny abonament podstawowy na portalu opiekuninwestora.pl gratis
  • udział w 2-dniowym szkoleniu NLP wartości 1190 zł
  • zestaw nagrań MP3 ze szkolenia "Sekrety poukładania Twojego życia"

UWAGA!
Wydarzenia te są tym ciekawsze, że prelegent ufundował 3-miesięczny abonament podstawowy gratis na portalu opiekuninwestora.pl dla wszystkich uczestników sesji on-line, którzy takiego konta jeszcze nie posiadają.

Pakiet ten daje między innymi dostęp do gotowych strategii inwestowania i na pewno przyda się zarówno wszystkim którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze światem inwestycji jak i doświadczonym inwestorom. Więcej możecie przeczytać na portalu opiekuninwestora.pl.

Sesja będzie prowadzona za pośrednictwem darmowego klienta Microsoft Office LiveMeeting o godzinie 20:30, a wszystkie szczegóły związane z wejściem na sesję znajdują się na portalu virtualstudy.pl i dostępne są pod tym linkiem.

Serdecznie zapraszam do uczestniczenia w sesji, po sesji będzie przeprowadzona część Q&A, w której uczestnicy będą mogli zadawać pytania Naszemu prelegentowi.

Sesja jest częścią cyklu pt. "Warsztaty z inwestowania", składającego się z dwóch sesji.