Wydarzenie specjalne. Transmisja z XXVI Jesiennego Spotkania PTI

W dniach 18-22 października 2010 r. w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle odbędą się XXVI Jesienne Spotkania Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Są to spotkania cykliczne, odbywające się regularnie od 1984 r. Ich celem jest umożliwienie spotkań informatyków z użytkownikami, uczonymi i producentami środków informatyki.

PTI

W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy, którzy w swoich działaniach „mają coś wspólnego z komputerami". Konferencja jest przeznaczona dla osób, które po pierwsze potrzebują zrozumieć, co potrafią, a czego nie komputery, a po drugie chcą podzielić się doświadczeniami i problematami z innymi, zajmującymi się podobną do ich sferą stosowania informatyki. Choć większość wykładowców to informatycy, jednak tradycją spotkań jest zrozumiała forma przekazu, – mimo, że wysoce profesjonalne, wykłady adresowane są do szerszej publiczności.

Ponieważ wiemy, iż nie wszyscy będą mogli uczestniczyć w tych spotkaniach osobiście, dzięki współpracy zarządu PTI i Naszej jako portalu VirtualStudy.pl większość sesji dostępnych podczas tej konferencji będzie transmitowana za pośrednictwem portalu VirtualStudy. Konferencja jest imprezą płatną, ale dzięki transmisjom poprzez Nasz portal będzie można oglądać je bezpłatnie. Program trzydniowej konferencji dzieli się na trzy bloki poświęcone tematom, które dotyczą ludzi (21.X), technologii (20.X) i zarządzania (19.X). Więcej informacji o szczegółach transmisji znajduje się w kalendarzu VirtualStudy.pl.

Zapraszamy do udziału w konferencji. Rejestracja rusza już za kilka dni.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę VirtualStudy.pl, gdzie znajdowała się będzie rejestracja na spotkania.