Konferencja Geeks on Tour

Wczoraj pisałem o konferencji „XXVI Jesienne Spotkania PTI”, która odbędzie się w dniach 18-22 października 2010 r. w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. Jej tematyka dotyczyć będzie ludzi (21.X), technologii (20.X) i zarządzania (19.X).

Jednak to nie wszystkie niespodzianki przyszłego tygodnia. Oprócz tej imprezy odbywać będzie się też inna, tym razem prowadzone przez trzy grupy stricte powiązane z technologiami Microsoft: Wroc.Net, ŚRGM oraz KGD.NET. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie z serii „Geeks on Tour”, które odbędzie się między 19 a 21 października 2010 w formie trzech spotkań w kolejnych miastach: Wrocław, Katowice i Kraków.

Geeks on Tour, którego celem jest wymiana doświadczeń oraz integracja społeczności profesjonalistów oraz pasjonatów.

Zakres tematyczny, jaki będzie poruszany na spotkaniach to: C#, Windows Presentation Foundation, MVVM, Command-Query Responsibility Segregation.

Na konferencji tematy zaprezentują prelegenci: Pieter Joost van de Sande (Wrocław, Katowice, Kraków), Dan Borkowski (Katowice, Kraków), Artur Tadrała (Wrocław).

Transmisje to wynik współpracy organizatorów spotkań oraz Konferencji i Naszego portalu VirtualStudy.pl.
Dzięki nim większość sesji dostępnych podczas konferencji PTI oraz wydarzenia Geeks on Tour będzie transmitowana za pośrednictwem portalu VirtualStudy.pl. Wystarczy się zarejestrować na naszej stronie!

Więcej na temat konferencji „XXVI Jesienne Spotkania PTI” znajdziecie w moim poprzednim wpisie. Natomiast informacje dotyczące spotkania Geeks on Tour już niedługo na Naszym portalu VirtualStudy.pl oraz na stronie spotkania https://geeksontour.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i spotkaniu!