Konferencja już jutro!

Dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie zdążyli się jeszcze dowiedzieć lub oczekują z rejestracją przypominam iż jutro od godz. 9.00 czasu polskiego rusza VirtualStudy Conference 2010! Będzie to cała seria sesji online prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów IT. Całe wydarzenie będzie podzielone będzie na 5 tracków - 3 polskie po 5 sesji (dla specjalistów IT, administratorów baz danych oraz developerów) i 2 angielskie (dla profesjonalistów IT oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych).

Szczególnie zapraszamy na sesję Pauli Januszkiewicz, która niedawny na konferencji TechEd 2010 w Nowym Orleanie zdobyła bardzo wysokie miejsce na podium. A na Jej sesji dotyczącej technik hackerskich obecnych było ponad 500 osób!

Pełna agenda spotkania dostępna jest pod adresem: https://conf2010.virtualstudy.pl/

Jutro dokładnie o godzinie 8:00 na w/w stronie dla osób, które nie dokonały rejestracji będą udostępnione linki do połączenia się za pośrednictwem klienta LiveMeeting na poszczególne tracki.

Będzie też udostępniony link do lobby z włączonymi mikrofonami, gdzie w razie czego można będzie zgłaszać się po pomoc w sprawach związanych z sesjami.

Wszystkie sesje zostaną nagrane i w późniejszym czasie udostępnione na łamach portalu VirtualStudy.pl.