Profesjonaliści IT na wyciągnięcie ręki

Witam wszystkich, jako jeden z organizatorów VirtualStudy Conference 2010 chciałem wam przybliżyć nieco informacji na temat tego wydarzenia organizowanego nie tylko na skalę naszego kraju.

VirtualStudy Conference 2010 jest pierwszą edycją wirtualnej, ogólnoświatowej konferencji, przeznaczoną dla szeroko rozumianego grona pasjonatów i specjalistów IT. Konferencja została stworzona, aby umożliwić wymianę technicznej wiedzy eksperckiej i pomóc profesjonalistom IT w zwiększaniu ich umiejętności zawodowych. Organizatorami konferencji jest zespół redakcyjny portalu VirtualStudy.pl oraz najlepsi specjaliści IT, współpracujący z portalem. Możesz uczestniczyć w tym wydarzeniu, korzystając z darmowego klienta LiveMeeting. Rejestracja zajmie tylko 2 minuty, a pozwoli na uczestnictwo w sesjach najlepszej konferencji wirtualnej w sobotę, 19 czerwca 2010 r.

Jest to świetna okazja i możliwość uczestnictwa i wysłuchania sesji poprowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów IT.

Więcej szczegółów na stronie: https://conf2010.virtualstudy.pl/index.php.

Nieco ostatnio zaniedbałem swojego Joggerka z powodów niedoboru czasu. W najbliższym czasie ten Jogger przejdzie gruntowną przebudowę i mam nadzieję, iż będzie stale aktualizowany.