Niezawodna anonimowość w sieci

Anonimowość w sieci, nie ujawnianie prawdziwego IP użytkownika, na forach itp., bez zwalniania prędkości Internetu. Czy to możliwe? Owszem to jest możliwe!

Aby tego dokonać wystarczy podłączyć się pod jakiś serwer Proxy, co prawda ostatnimi czasy dużo słychać było o tym, iż serwery Proxy spowalniają działanie Internetu uniemożliwiają jednocześnie uruchamianie stron, często padają lub w ogóle nie działają, lecz to jest jedynie wina używania nieprawidłowych serwerów Proxy.

W Internecie, od dawna są już dostępne różne programy, które nie tylko wyszukają dla Ciebie dobry, szybki i działający serwer Proxy, lecz też podłączą aplikacje działające w trybie online (tj. przeglądarki internetowe, gry itp.) pod ten serwer. Jedną z takich aplikacji jest Hide IP Platinum, nie wymaga ona prawie żadnej ingerencji użytkownika do swojego działania. Jedyne, co musi zrobić, to nacisnąć na ikonę tego programu w zasobniku systemowym prawym przyciskiem myszy oraz z menu wybrać opcję Hide IP, gdy użytkownik będzie chciał zmienić serwer Proxy wystarczy, że wybierze z menu opcję Change Proxy. Program ma też opcję podglądu aktualnie używanego Proxy, wystarczy tylko najechać strzałką kursora na ikonę programu w zasobniku systemowym.

obrazek

Najnowsza wersja jest do pobrania tutaj.